top of page
how-we-got-here-background-image.jpg.adapt.crop16x9.jpg

EVENT GROUP PAGES

Going to one of our Overnight Ghost Hunts and Paranormal Hunting Events?

Join a group and connect with other fans, celebrities and find out where everyone is staying, plan meet-ups,and more.

New Years Eve Weekend at the Thomas House

Public·44 members

(((SLEDOVAT ŽIVĚ!))) Kanada Lotyšsko on-line přenosu 27 května 2023

Tento projektil byl také tím posledním, co Kanada v početní výhodě stihla. Jiří Smejkal už je totiž zpátky na ledě a pokračovat budeme v rovnovážném stavu hráčů. 11:44 Češi si nyní můžou dopřát trochu oddechu a o kotouč bojují v rozích soupeřovy třetiny. 12:16 Přechod do útočného pásma českému týmu nevyšel. Od hokejky Smejkala se puk odráží na hole Kanaďanů. 12:20 Lawson Crouse kotouč zavezl do postavení mimo hru. Bude se tak vhazovat v neutrální třetině. 12:55 Kanaďané jsou zatím o poznání aktivnějším týmem a Karel Vejmelka má více práce než na druhé straně jeho protějšek Samuel Montembeault. Ethan Bear se dostal ke střele z mezikruží.


43:34 Radan Lenc chtěl překvapit Montembeaulta střelou téměř z brankové čáry. Jeho pokusu ovšem kousek chyběl. Puk skončil jen v boční síti. 44:04 Karel Vejmelka kryje střelu z levé strany a v pásmu Česka se bude vhazovat. 44:09 Kanada si bere zpět vedení! Jack Quinn po vhazování našel TYLERA MYERSE, který střelou mezi nohy Vejmelky vrací Kanadě vedení. Asistence: Jack Quinn a Scott Laughton. 44:37 Bleskovou odpověď mohl obstarat Jakub Flek.

08:52 Kanaďané si na útočné modré nepřesně přihráli a Tyler Myers tak další akci musí zakládat až z vlastní třetiny. 09:18 Zajímavě vlétl po levé straně do útočné třetiny Martin Kaut. Hráč San Jose přes obránce v rychlosti vypálil, rána na zadní tyč ale rozduněla pouze mantinel za kanadskou svatyní. Jiří Smejkal si dvě minuty odpočine na trestné lavici poté, co seslal k ledu Peytona Krebse.

39:00 Z druhé části hry zbývá odehrát ještě poslední minuta. 39:18 Michael Carcone k nelibosti českých fanoušků natlačil Vladimíra Sobotku na střídačku Kanady. Incident se obejde bez trestů, jelikož Sobotka zvládl ze sevření kanadského útočníka uniknout. 39:45 V závěru druhé části hry už se toho zřejmě příliš nestane, o puk se momentálně bojuje před střídačkami obou týmů.

Výsledky Česka na letošním MS: Česko – Slovensko 3:2 Česko – Kazachstán 5:1 Česko – Lotyšsko 3:4 s. n. Česko – Slovinsko 6:2 Česko – Norsko 2:0 Česko – Švýcarsko 2:4 Sestava Česka z posledního utkání proti Švýcarsku: Langhamer (Hrubec) – Kempný, Kundrátek, Dvořák, Košťálek, Jordán (A), Zbořil, Němeček – Červenka (C), Sobotka, Kubalík (A) – Flek, Černoch, Beránek – Smejkal, Špaček, Tomášek – Voženílek, Zohorna, Lenc – Kaut. Trenér: Kari Jalonen. Úvodní sestavy: Kanada: Montembeault (Levi) – Weegar, Middleton, Bear, Hunt, Myers, Joseph, Barron – Fantilli, Glass, Lučić (A) – Quinn, Laughton (A), Crouse – Blais, Krebs, Neighbours – Toffoli (C), McBain, Carcone.

Rozehrávat se bude po pravém boku Karla Vejmelky. 16:56 Po vyhraném vhazování Kanada sehrála rychlou kombinaci, po které zpoza branky dostal v blízkosti Vejmelky nabito Jake Neighbours. Křídelník třetí útočné formace naštěstí našeho brankáře trefil někam do hrudi. 17:00 Ránu Tylera Myerse úspěšně vyrazil Vejmelka. Češi se však neosvobozují.

Trenér: Andre Tourigny. Česko Své problémy musí řešit také reprezentace Česka. Kari Jalonen kromě bodů počítá také zraněné a solidně rozehraný turnaj tak velice brzy skončil pro hvězdné centry Filipa Chytila a Lukáše Sedláka. Místo nich do Rigy dorazili Radan Lenc a Radim Zohorna. Češi mají po pěti zápasech na kontě 11 bodů a s Kanadou si zahrají o konečné druhé místo ve skupině. K jeho zisku potřebují uhrát jakékoliv vítězství. Je ovšem jasné, že s javorovými listy naše reprezentanty čeká nesmírně náročná šichta.

19:12 Kanada právě vstřelila branku! Povedená přesilovková souhra necelou minutu před koncem první třetiny posílá Kanadu do vedení. Po krosové přihrávce Codyho Glasse se k puku dostal PEYTON KREBS a ten střelou do protipohybu Vejmelky dává Kanadě vedení. Asistence: Cody Glass a Brad Hunt. 19:30 O vyrovnání se hned po pár vteřinách mohl postarat Michal Kempný. Češi totiž Kanadu zatlačili v její třetině a zadák Sparty se na modré tvrdě opřel do kotouče. Střela ještě byla tečovaná, bohužel ale skončila mimo tři tyče. 20:00 První třetina skončila.

Střely po druhé třetině: Kanada – 29 Česko – 13 40:01 Začala třetí třetina. 40:10 Češi se za 10 sekund posunuli do útočného pásma. Rozehrávat se bude po pravici Montembeaulta. 40:40 V útočné třetině puk vyplaval u Vladimíra Sobotky! Centr první formace na nic nečekal a z osy vypálil, Montembeault zasahuje pravým betonem. 41:43 Hraje se znovu před Vejmelkou. Střelou se českého brankáře pokusil ohrozit Brad Hunt, ale jeho střela orazítkovala pouze plexisklo za brankou. 42:43 Weegarův pokus kryje Vejmelka. 42:45 Tohle vypadalo nadějně. Kaut prostrčil puk na Smejkala, ten se ještě hrací předmět snažil posunout dále na křídlo, bohužel ale do přihrávky vložil hůl obránce Kanady.

35:50 Češi zvládli vhazování a začínají kombinovat. 36:23 Střelu Kempného ještě v těsné blízkosti kanadské branky zřejmě tečoval Jiří Smejkal. Halou to jen zahučelo, puk ale skončil těsně vedle! 36:31 Osa Červenka-Kempný tentokráte nezafungovala. Přihrávku na druhého jmenovaného překazil Tyler Myers. Kanada se tak osvobozuje. 37:11 McBain zavezl hrací předmět až do české třetiny a Kanaďané mohou vystřídat. 37:37 Michael Špaček přihrávkou přes celou šířku útočného pásma našel Kundrátka, jenž z první pálil. Branku ovšem těsně netrefil. 37:45 Hunt je zpátky na ledě, Kanada je kompletní. 38:30 Radimu Zohornovi se na vlastní modré podařilo zasáhnout vzduchem letící puk a rodící se brejk soupeře je tak minulostí.

Česko: Vejmelka (Langhamer) – Kundrátek, Kempný, Košťálek, Dvořák, Jordán (A), Zbořil, Němeček – Kubalík, Sobotka (A), Červenka (C) – Beránek, Černoch, Flek – Kaut, Zohorna, Smejkal – Lenc, Špaček, Voženílek – Chlapík. Rozhodčí: Ansons, Stolc – Synek, Zunde. 00:01 Utkání právě začalo. 00:02 Úvodní vhazování dopadlo lépe pro Kanadu. Ta se ihned po buly vrhá do útočného pásma.

Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a

((STREAMOVÁNÍ###)) Lotyšsko Slovinsko on-line přenosu 19

Jediný zásah musel vytáhnout proti nepříliš nebezpečné ráně Lučiće. 03:35 Roman Červenka pouze nahodil puk do útočného pásma. Na průnik už totiž neměl dostatek sil. Krátce poté odchází střídat. 04:00 Kotel českých fanoušků teď vybízí k fandění i zbytek příznivců. Halou se tak line popěvek my chceme gól. 04:47 Peyton Krebs si našel cestu do střelecké pozice. Z pravého kruhu prověřil Karla Vejmelku, ale český brankář byl pozorný a puk po jeho střele svírá v lapačce. 05:10 Zajímavá šance! Nováček v českém týmu Radim Zohorna vybojoval kotouč na útočné modré a z osy hřiště vypálil. Před brankou ještě nepříjemně tečoval Jiří Smejkal, Montembeaultovi se ovšem podařilo kotouč vyrazit! 05:59 Proti nahození Tomáše Dvořáka zpoza modré čáry musel zasahovat Samuel Montembeault.

40:00 Druhá třetina skončila. V Rize je za námi čtyřicet minut předposledního duelu základní skupiny hrané v Lotyšsku. Zatímco v první části hry dominovali Kanaďané, ve druhé tercii jsme viděli převahu Česka. To se relativně brzy dočkalo vyrovnání, o které se postaral Martin Kaut. Tentýž plejer mohl záhy dokonce našince poslat do vedení, Kanadu ale skvělým zákrokem lapačkou podržel Montembeault. Česko ve zbytku prostřední třetiny mělo i další vyložené šance a nám nezbývá než doufat, že podobný obraz hry budeme sledovat až do závěrečného hvizdu.

06:27 Za brankou soupeře se na zemi ocitl po kontaktu s jedním z Kanaďanů Jakub Flek, vylučovat se však nebude. 06:52 Na druhé straně dvakrát pálil zadák Middleton. Poprvé ale neprostřelil hradbu těl, podruhé pro změnu netrefil zařízení. 07:45 Jakub Flek si efektně poblíž soupeřovy branky položil protihráče a snažil se kotouč cpát před branku. Tam jeden z hráčů Česka najížděl, puk však až k dotyčnému nedoputoval. Hra se tak přelévá na druhou stranu. 08:34 Češi přežili tlak Kanady, který byl završen střelou Jacka Quinna. Vejmelka byl znovu pozorný.

33:18 Tyler Myers se dnes poměrně dost snaží podporovat ofenzivu svého celku. Tentokrát na Vejmelku nahazoval puk z levé strany a vybojoval vhazování v naší třetině. 33:22 Krátce po buly to zkoušel i Weegar, výsledek je ovšem totožný. Další vhazování v naší třetině. 33:53 Několik střel českého výběru. Přes hradbu kanadských těl ale bylo velice těžké najít jakoukoliv skulinku a poslední projektil z dílny Davida Němečka se od několika hráčů odrazil až k Montembeaultovi, který už neměl problém se sebráním kotouče. 34:05 Hra se rychle po vhazování přesunula do obranného pásma Česka. Neplechu tam dělal Michael Carcone, jenž se dostal ke střele. Branku těsně netrefil.

Naštěstí pro Čechy Michael Carcone, jenž se po puku natahoval, minul. 31:03 Ondřej Beránek se krásnou kličkou do středu hřiště uvolnil a pzději našel hůl Jiřího Černocha. Ten ovšem střílel z velkého úhlu, a tak neměl moc šancí na úspěch. 31:11 Kanaďané zakončují hned po přechodu do útočné třetiny. Jacku Quinnovi ale rána z pravé strany příliš nesedla a puk jen tak doplachtil do lapačky Karla Vejmelky. Vhazování v české třetině. 31:30 Jiří Smejkal povedeně přiťukl na útočné modré puk pronikajícímu Michaelu Špačkovi.

Lotyšsko - Kanada | ONLINE | 12.5.2023 19:20 | MS v hokeji

Kanada si zahraje první přesilovku v utkání. 09:42 Kanaďané už se usadili v naší třetině a začínají kombinovat. 09:59 Po střele Toffoliho se k dorážce dostal Scott Laughton. Vejmelka však stihl utěsnit všechny mezírky v jeho bráně a kotouč tak končí v jeho výstroji. Celá situace ještě měla dohru v brankovišti českého týmu. Rozhodčí ovšem ukazují, že se vylučovat nebude. 10:23 Dobrou práci odvedl u mantinelu David Němeček, díky němuž Česko dostává puk do středního pásma. 11:20 Tvrdá rána Brada Hunta byla sražena mimo českou klec.

Kanada - Česko 3:1 Základní skupina mistrovství světa v hokeji

(((Živý přenos***))) Kanada Lotyšsko on-line přenosu 27 květ

About

This group is for everyone coming out Friday and Saturday De...